Çka ka shpija - Sezoni 6 Episodi 20

RTK

RTK

710 tis. ogledi295

  #RTK #ÇkakashpijaSezoni6 #XHEKSETRA
  Powered by OnAir.FM
  #Follow RTK:
  Facebook: smarturl.it/RTKfb
  WEB: smarturl.it/RTKweb

  Komentarjev

  1. EDO X

   Ngushllime per nanen njerk temadhen aktore e pavdekshme ngushllime familjes edhe kolegve dote kujtojm xhidhman e madhe leze qenaa😭😭

  2. sihana bajrami

   mos qitnni mo serial sa tlirohet situat se me ju ndodh najsen.kshj qe mos qit seri ju perkrahum gjithmon.

  3. Agnesa Hyseni

   Ju. Dua veq ma shumti gresa pallaska

  4. Agnesa Hyseni

   Ju lump,👍

  5. Loresa Aliu

   Shum mir rebeka dhe rebuloka shum mir keni lujt ❤❤❤😍

  6. Valdrin Veseli

   😢😢😢😢gjenet😢😢😢😢leze qenen😢😢😢😢

  7. Leonida Ademi

   The love pajtes 😍😘😍😘😘😍😍😘😍😘😍😍😘😘😍😘😘

  8. Trap Mickey

   serjali ma imir🙏👄

  9. Selmani Besi

   Naser pash Zotin a jeni tu menu Se po bojni kon me kesh a .. a spo ju vjen Turp me dal me kso shpija palidhje. Ju sjeni ka e kuptoni fjalen humor e fjalen Qka ka shpija . Serioz sjeni tu e kshyr veten ne pasqyr Se kurr skishi vazhdu beso kshyre veten tani delni para Kamere Turp jeni

  10. blend sherifi

   Shume mire Republika dhe Rebeka qe ja shlute Hamdise♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  11. Emine Hajdari

   R.I.P LEZE QENA PUSHO E QETË NË PARAJSË

  12. Leonida Ademi

   Pajtes qysh e ke numrin

  13. Leonida Ademi

   💍💍💍💍💍

  14. Leonida Ademi

   Pajtesa ma e mira💋💋💋

  15. Valmir Gashi

   🍻🍷🍹🍶☕🍵🍼🍴🍸🍺 🍨🍧🍦🍦🍩🍰🍪🍫🍬🍭 🍮🍯🍳🍔🍟🍝🍕🍖🍗🍤 🍣🍱🍞🍜🍙🍚🍛🍲🍥🍢

  16. Valmir Gashi

   R.I.P. LEZE QENA💔👄

  17. Era Bahtiri

   Shumë i mirë ishte ky episot , të gjithë aktorët bravo . Suksese shumë për epizotin 21.Ju dua shumë.💋😍

  18. ERZA Kadriu

   Më fal leze qena ti vdiqe* R.I.P

  19. Sinan Elezi

   O ju kur de citin epizodin e ri

  20. Besart Rexhepi

   Messi mamit 😂messi osht king 👑

  21. Vllaznim Sylmetaj

   Bjefriscwg

  22. Dren Sylmetaj

   hyhyhujuyjj

  23. Dren Sylmetaj

   hhahahhahshah

  24. Visar Fazliu

   Nsa ora fillon seriali. Se per momentin edhe pse shkrun n <a href="#" class="seekto" data-time="1215">20:15</a> lujn kta politikanat ton kur t dojn....

  25. Kujtesa Kameri

   NGUSHLLIME PER AKTOREN ME TE VJETER E ME TE RENDESISHME TE KETIJ SERIALI 《LEZE SPASHI-QENA》DO NA MUNGOJ KJO AKTORE SHUM E VLEFSHME 😭😭 R.I.P.💧💧

  26. Blerim Selimi

   Kjo Qika e re per vehtes nalt as me lue spo dinn

  27. Itta OFFChannel

   Like kujt i pelqen Qka ka shpia 👏🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏🏻

   1. Itta OFFChannel

    Ngushellime per Leze Qena. Gjithmon ne zemrat tona.

  28. Avni Zymeri

   Hahahahha

  29. Avni Zymeri

   Hahahahhahahahha

  30. Arjeta Emini

   Ngushllim per Leze Qena do na mungoj aktotja ma e mir😒😦😦

  31. Makfiret Tairi

   Xhek pash zotin kur ti lexojsh letrat lexoj me za 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  32. Afrim Duraku

   Nuk. Ësht. Ma. Leze. Qena

  33. Endrit gashi 361

   Kujt po i mungom lezja shum le te bej Like 😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺

   1. Itta OFFChannel

    Endrit gashi 361 me mungon shume😭

  34. Andi games__

   R.I.P Leze Qena.Long Live Leze Qena.

  35. Sandra Gjokaj

   Shum i mir ishte ky epizot më vie keq shum per aktoren më të njohur "Leze Qena"

  36. Mentor lani

   I❤U

   1. Mentor lani

    💕💕💕💕

  37. Fiona Kabashi

   Femnat me Barcelonen hahahahahahahah

  38. Da Beast

   Ok

  39. Dardan Gashi

   <a href="#" class="seekto" data-time="777">12:57</a> hahahaha o nana vogel hahahha

  40. Gazmend Morina

   Legjenda jeni na knaqet

  41. Berat Gashi

   Po ti naser rafuna po menon se amerika e len kosoven aq kollaj a mos harro se ne me desht qe ata me u largu ata sta kan lon kosoven sot e 1000 vjet mos harroni e ti si perkrahes i thaqit e i ises per shkak interesave tua (seriale) je ngjendje veriun me hup me fun kshtu qe kta dy dikur bonen pagat qe as ne gjermani qe jam qe 15 vite hala skam ni qe ka deputet 3000€rrog a jeni normal ju a jo albinin e kem per shqiptar e isa thaqi jan per "pazar"

  42. Anida Ameti

   Ngushllime per aktoren Leze Qena

  43. serdy ximi

   <a href="#" class="seekto" data-time="770">12:50</a> hahahahahahhaha kukkuuu po ta mshojka hhahahhha

  44. It's me Erona

   Rrespekt per aktoren me te mir Leze Qena u prefte ne faqe dhe u dergoft per xhenet ❤❤❤😭😩😞😔😧😣

  45. illyrian Albanian

   Shum t’mir jeni 🇦🇱🇽🇰

  46. Fjorela Lazri

   Ma te mirt veq vazhdoni👏

   1. serdy ximi

    Ngushllime per Leze Qene

  47. Adi B

   Bollni ma me kto kungja bre ropt jau qifsha... boni humor t'mirë e jo kungja more pdk-ista t'mutit!

  48. Shefit Rexhepi

   Lezja vdic

  49. albania albania

   Jam shikuesja me ezjarrt

  50. albania albania

   Por been rabirn shtatzane

  51. albania albania

   Shum Bukur e keni luajtur

  52. albania albania

   Edhe pse nuk eshte l LEZE QENA ju vazhdoni serialin

  53. Ideal Zhaveli

   Hahahhaha ma te miret jeni ju🌸

  54. Elisabeta Muca

   Mu me pelqeni shume si aktor dhe gjitha serjal i kam djek edhe motra ime e imito rabin

  55. Dhurata Tayna

   👌 Cka ka Shpija 👌 Jeni shum te mire

  56. zuygj bnsv

   Definitivisht nuk jeni normal. Jeni ma te miret

  57. Shefki Osmani

   Ngushlline për aktorën më të mir leze qena

  58. King Monster

   Leze Qena ka ndruar jete nese merziteni like baneni😭😭🥺😩😫😣😢😓😥😰😨R.I.P LLEGENDA KA NDRU JETE RIP RIP RIP RIP R.I.P

  59. King Monster

   Ngushllime

   1. zuygj bnsv

    Ishalla n xhenet lezja 😔 (Seriali I Mir pom pelqen❤️❤️)

  60. annag cocl

   <a href="#" class="seekto" data-time="770">12:50</a> hahahahahahhaha kukkuuu po ta mshojka hhahahhha

  61. Syarta Krasniqi

   Ngushllime per Leze Qene

  62. RafCamora Fan

   Xheku darsem tu ba tash qe ka dek nana njerk 😂😂 Vetem pak hjg kurgja per srz Inshallah nxhehnet

   1. Arsim Bellopoja

    S

  63. RafCamora Fan

   Xheku darsem tu ba tash qe ka dek nana njerk 😂😂 Vetem pak hjg kurgja per srz Inshallah nxhehnet

   1. RafCamora Fan

    annag cocl Patjeter qe Po

   2. annag cocl

    R.I.P LEZE QENA💔 LEGJENDARJA E AKTRIMIT SHQIPTAR LIKE NESE DO JU MUNGOJ DHE JUVE😢

  64. PROKS 7

   Jo qka ka shpija po qka ka me bo ne shpi

  65. Razie Rexha

   Leze qena ka dek😭😭😭😭😭😭😭😢😢😭😭😢😢😭😢😢😦😭😭😢😭😦😢😭😭😦😭😭😢😭😦😭😢😦😢😭

  66. Nergjyl Kadriu

   Tuana

  67. Nergjyl Kadriu

   Tuana

  68. Suela Berisha

   doktori kurr mantillin se ka perthaku qysh duhet 😂

  69. Pro Gamer

   jeni seriali ma i mir

  70. oihElsa Zogaj

   E dua shum leze qena pusho ne paqe legjend ishalla per gjenet dhe per nje aktore e cila ishte e qart dhe besnike dhe per ne fund ajo eshte nje aktore besnike dhe e mir

  71. oihElsa Zogaj

   Hey ju te gjithve a e dini se leze qena ka vdekur e cila ishte nje aktore shume e mir dhe naser rafuna e donte shume dhe naser rafuna shkruati ne fizbuk diqka per leze qena qe kishte vdekur

   1. oihElsa Zogaj

    E dua shum leze qena pusho ne paqe legjent

  72. Naser Nikezic

   A ka vdek lezja nana njerk

   1. Itta OFFChannel

    Naser Nikezic po ka vdek

  73. Vezana Hamzaj

   Ku a Leze Qena

  74. wallet yeet

   Ishalla n xhenet lezja 😔 (Seriali I Mir pom pelqen❤️❤️)

   1. Anida Ameti

    Ishlla

  75. GeurosFN

   REST IN PEACE LEZE QENA 💕💕💕❤😢

  76. Biologenie

   Cfare eshte coronavirus dhe si u perhap? Si te mbrohemi ? slsel.info/video/video/iqd8oaKVfmmneMg.html slsel.info/video/video/iqd8oaKVfmmneMg.html slsel.info/video/video/iqd8oaKVfmmneMg.html

  77. gani hyseni

   Ngu shime per Leze qenen

  78. The Sniper wolf

   R.I.P LEZE QENA💔 LEGJENDARJA E AKTRIMIT SHQIPTAR LIKE NESE DO JU MUNGOJ DHE JUVE😢

   1. Nazlie Iseni

    😭😭😭😭

   2. Benit Kqiku

    Asjadj

   3. Sami Luma

    Un kom kajt per to

   4. Alba Mustafa

    Po mirë e ke 😭😭

   5. Alba Mustafa

    Po mirë e ke😭😭

  79. ERBORA KRASNIQI

   Ngushllime per Leze Qena

  80. Live Zone

   Greetings from LIVE ZONE