Kanali zyrtar i Radio Televizionit të Kosovës
Adresa: Rr. "Xhemail Prishtina" nr. 12
Prishtinë, 10000 Republika e Kosovës

Powered by OnAir.FM

 • 44 007
 • 541 040 897

Komentarjev

 1. Nesrin Alimovska

  Pajdesa kiki duja lla mi

 2. Adhurim Xhemaj

  Filmi është shum I pëlqyer pajtesa amdia dhe kujdestarja po më bëj për të qeshur

 3. Edin Sopjani

  Like kush osht ne karaninë

  1. Edin Sopjani

   Une jam

 4. Lirim Ramadani

  Edhe urime viti ri

 5. Lirim Ramadani

  Pajtesa le shum bajata

 6. Lirim Ramadani

  Rabija ma e mira,ama edhe blika

 7. Zaha Fazlija

  ZAHA12345R

 8. Game Play

  10:45 gripi i derrave 😂😂😂😂😂

 9. Sabri Ahmeti

  Po pesi keni ,arr qet sorren bash lidhje me humor ska ka me humb vleren nese merrni qesi sorra veq per bukiru se per humor 000000 asht

 10. Nermin Rexhepi

  Ka dek leze qena 😭😭😭😭😭😭😭

 11. Hajriz Kadriu

  Kadri kurva robt ti qifsha more tradhtare

 12. Vullnet Hasani

  Hahahahahahahah 😂😂😂😂🤚🏻🤚🏻🤚🏻

 13. Katana12 Tana

  Ti ra bi me fol e para tu kan gjeki heiiii ik ik ajgare po boj ju dua veq vazhdoni ju lutem a 2020😚😚😚😘😆

 14. Dian Mobile

  O laluk po mshkon nerva aaaaa kuuu

 15. Sinan Elezi

  O ju kur de citin epizodin e ri

 16. Besart Rexhepi

  Messi mamit 😂messi osht king 👑

 17. msi lili

  Kur fillon epizoda e re a jeni ju normal ju duhet me caktu oren e jo mi kqyr na lajmet me ket hajnin nuk jeni normal ju kom dasht shum si domos dardanin e kom dasht shumeti ju kom djek prej epizotes se par pa ofendime turp duhet mi ju ardh me dashuri erioni

 18. Kadri Guruzhdaj

  Beqiri me femna

 19. Vllaznim Sylmetaj

  Bjefriscwg

 20. Dren Sylmetaj

  hyhyhujuyjj

 21. Dren Sylmetaj

  hhahahhahshah

 22. Visar Fazliu

  Nsa ora fillon seriali. Se per momentin edhe pse shkrun n 20:15 lujn kta politikanat ton kur t dojn....

 23. Bisla Selimi

  Hamdija tu qa dru

 24. Jetmir Hashani

  JEIDJDU.HSUVHD.KDJ.JDKD.KSK.KS.KDDKDJD.KDKDD.JSJD.KSK.MD.SJSJ.MDKD.KSKS.KSKS.KSKSM.JDJSSKD.NSJS.NSNS.JSJSJ.JSJSZJSU.SJS.JSNSSJJS.JSJS.HAHA.NSJS.SJSJSJS.MSJS.KSJEJDIDYSD.EKDJDJSJS.DJIDMDJ.JDJDDUDUDDHDHS.JRHDDB.NDND.JFJF.

 25. Jetmir Hashani

  AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 26. Jetmir Hashani

  YAYURWEOLKOY😘😘

 27. Agon Hashani

  E more shpifsira per ni ristorani e lenduat njerin

 28. Samsung Samsungi

  Unë kmadh aqaj

 29. Artun Nue

  Like nese mendoni që ky është seriali më i mirë👍♥️

 30. Valdrin Veseli

  . Hahahahhahahahhahahahha jam dek tu kesh 19 : 16

  1. Valdrin Veseli

   😅😅

 31. Erina Borovci

  Hahaha😂😂😂😂

 32. Alea Hamiti

  Hahahahahahahah

 33. Salih Qukovci

  Hhv

 34. Erblin Hyseni

  Hamdia ma i miri😂😂😂😂

 35. Tringa Kabashi

  Un e kam ditelindjen me 27 mars 💯

 36. Dion Kuqi

  Andi kishe po din diqka

 37. Familja Moderne

  Te lutem rikthejeni gjitha episodat qe ju i keni sponzorizuar me shume episoda nga sezoni 2 3 4 dhe 5

 38. Ziqije Ramizi

  Bravo ju lumt be love you ❤❤❤🦋🦋🦋🦋🦋

 39. Olsa Dibra

  Cxb

 40. Selvi Jakupi

  Bravo mir keni lu

 41. Besjana Gashi

  Bravo

 42. Avni Jakupi

  I like so much this episod 😊😁😝😜😄

 43. Avni Jakupi

  Wow this episod is so nice

 44. Aferdita Krasniqi

  Xheku pe ngjesh Rabin

 45. Rimi Boss

  OrgitoBajrami

 46. Ziza Smajli

  Argjenta edhe gjeki Jan mat mirt veq per kta 2 e kqyri qa ka shpija edhe pajtesa shumm um pelqen 🤗🤗

 47. Liridona Kelmendi

  Dhe mu pelqen keka e Kosova dhe Shpnis xhek setra💛💕

 48. Albanais Kosova

  Kuu Tum kish ardh fatii me shkuu neper pushime bée

 49. Veprim Morina

  Hamdia tru ka me hanger

 50. Albina Ahma

  cili episot osht

 51. Blerina Duriqi

  Hahahaha

 52. trim nebihu

  O bos qek setra

 53. Andi Kolaj

  😇😥😭😭😭

 54. Valdrin Veseli

  Hhahhhhahahahahha

 55. Erza Fetahu

  Ju lumt 😘👍👍❤❤

 56. Emine Shabani

  Adeni te un vide edhe ma bëjni like Edhe subscribe edhe shikoni pliz pliz plizplizzzzz☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️

  1. DIJAR POPOVA

   #$$

 57. Shpendi Ibraimi

  👍👍🤗🤗😂😈🌵😕🤯🥶💋🌵🌵😇🥵🌵😇💝🤴🌵😈😂😂😂😈🤩🤩👍🤗😂💝🤴🤯

 58. Shpendi Ibraimi

  😂😂😂👍👍👍

 59. mibi shop

  bhnnnnvc 😺👺😺💩😵☹😏🙄😺😺😺🙄😠☹😵😵😵

 60. Sani Felic

  Hahaha 😂❤️❤️

 61. mibi shop

  😂😘😎😇🙂😘🙇🙋👥🙇

  1. mibi shop

   ethhnngmkgk

 62. jona Krasniqi

  Bavo bavo bavo aaahahaha

  1. jona Krasniqi

   Mir

 63. -KosovëShqipëri-

  Sikur shumë trima po ashtu edhe Këtë trim me 4 shokët e tijë e vrau shqipëtari-tradhëtari ne malësin e gostivarit,ne vendin e quajtur kukul zabel,Lavdi gjithë dëshmorëve të atdheut 🇦🇱

 64. Engjull Merofci

  Shum e mir je oj Pajtes

 65. erin asllani

  shumë mir pajtes😇😇😇😇😇😇😇😇😇

 66. ardit tarani

  Shkove oj leze qena

 67. Emine Shabani

  Hahahahhaha

 68. Kujtesa Kameri

  NGUSHLLIME PER AKTOREN ME TE VJETER E ME TE RENDESISHME TE KETIJ SERIALI 《LEZE SPASHI-QENA》DO NA MUNGOJ KJO AKTORE SHUM E VLEFSHME 😭😭 R.I.P.💧💧

 69. Swet Maricules

  A e keni qit trejën

 70. xhejlane maliqi

  Trreji me shokt sakatoj

 71. Frantic johny

  I hini hamdis

 72. Leonit Durguti

  Oj pajtes valla mir e ki Gjekut i met ne fyt e kta tjert mos me honger😂😂kush o per pajtesen like

 73. Emine Shabani

  Hahahaha

 74. Dren Sylmetaj

  🥇🥇

 75. Erza Fetahu

  Jeni shum te mir👑❤👍

 76. Drin Sokoli

  Kush e bon like këtë episod zoti e qon në gjenet

 77. Ajsu Murtezani

  👍👍👍👍

 78. Megzon Provoliu

  ARXENDABUD

 79. Resmi Sulejmani

  Valla mire ju njerzit me role shum Mire bravo Vendlilja ime une e kshyri shume£€£₩£€££€£€£€£€£$$$£€£Advan Sulejmani 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🧒💪👌👌👌👌👌👌🤲🤲🖖

 80. misini urtina

  qysh në andrrn e pajtesës andi 22 vjet si mi pas 12 vjet

 81. Olisa Jashari

  hahaha bukuroshe faqe duqe

 82. Spring kosova 2

  Sub2Sub🎁✅🔔

 83. Samire Musliu

  Ju duaa ❤️❤️

 84. Argur Buzhala

  Krejt si Linda morina

 85. Samire Musliu

  Po plas o hamdi 😀👌🏻

 86. Samire Musliu

  Kushe eshte elfemja 😀😀

 87. Shemsie Haradinaj

  ❤💙💚💖💕❣

 88. mejdin gashi

  JASHA HAMDI JASHA KCE KCE

 89. mejdin gashi

  HAHAHHAHAHAHAHA

 90. Agron Kastrati

  N

 91. Rexho Xhelili

  ❤️❤️❤️❤️

 92. king mani

  haahaahhhhaah

 93. Isra Troya

  ♥️♥️♥️♥️

 94. Arsim Demiri

  fatmiri osht 💩 edhe era I vjen 💩

 95. Riola Klinaku

  Rabia pajtesa edhe repiblika mat mira

 96. Nikolin Llafja

  Bravo ALBIN jam nga shkodra por jam me ty.

 97. Dea Curraj

  Hahahaha Dardani si fmi 😂😂😂

 98. leonit 123

  Kush munet me ma tregu Instagramin e Arjanitit

 99. Samire Musliu

  O gjek hiqju fenmrave tjera se ma e mir eshte raba ❤️

  1. SHKUPI GAMING

   Kshyre be kyy

 100. Samire Musliu

  Shuki si spijune ket senet I din Ncncnc 👎🏻👎🏻